وکیل دعاوی خانوادگی

دپارتمان تخصصی امور خانواده در موسسه ثبتی حقوقی خشت ماندگار مساوات، همواره با بکارگیری وکلای متخصصی و مشاوران ارشد حقوقی در امور خانواده پاسخگوی تمامی سوالات حقوقی شما می باشند .

رفته رفته به دلیل مسائل مختلف اقتصادی، فرهنگی و اجتماعی آمار مسائل خانوادگی بالا رفته است. روند رو به رشد طلاق از جمله موضوعات مورد بحث می باشد. گروه وکلای  خشت ماندگارمساوات با مشاهده مشکلات متاثر شده و تمام تلاش خود را برای از سر گرفتن روابط بین افراد بکار می بندد. در پایان اگر چنین اقدامی امکانپذیر نبود، با اطلاع رسانی دقیق از قوانین و شرایط به کمک طرفین آمده و تمامی سعی خود را برای حل و فصل قانونی مسائل و مشکلات در کوتاهترین زمان ممکن می کند.

روند پیچیده طلاق، آگاه سازی دقیق در طلاق توافقی برای طرفین مسائل و قوانین مهم در خصوص مهریه و حضانت فرزندان مسائلی هستند که اگر به خوبی انجام نشود، باعث اتلاف وقت جدی و هزینه ها خواهد شد.
اختلاف نظر در هر رابطه ای امری طبیعی و بدیهی است.
در این زمینه روابط زوجین نیز مستثنی نبوده و هرگونه اختلاف در ایده ها و نگرش های آنان می تواند طبیعی قلمداد شود. روانشناسان عقیده دارند که زندگی زناشویی اصولاً یک نوع نزاع دوستانه است و اختلاف خلقت بین آن دو ایجاب می کند که با یکدیگر نزاع کنند.

ولی امری که در این زمینه مهم است، درست مدیریت نمودن این اختلافات است. چرا که اگر این اختلافات حل نشود، همچون آتشفشانی خواهد شد که کم کم جمع شده و ناگهان فوران می کند و دیگر امکان صلح در آن نیست. در این زمان،
اولین تصمیمی که بسیاری از افراد می گیرند، جدایی است و از آن جایی که این مسئله آثار حقوقی بسیاری از جمله روشن شدن تکلیف فرزندان و مسائل مالی را در پی دارد، بهتر است با مجموعه ای مشاوره نمایید که بتواند با ارائه اطلاعات روانشناسی،
شما را در حل مشکلاتتان راهنمایی نموده و یا در صورت عدم حل این مشکل، شما را از نظر مسائل حقوقی آگاه نماید

گروه وکلای خشت ماندگار مساوات برای رسیدن به این هدف، محلی ایده آل محسوب می شود. در خشت ماندگار مساوات ، به زوجین یادآوری می شود که طلاق، راه میان بری برای رسیدن به خواسته ها و تحت فشار قرار دادن طرفین نیست.
در صورتی که اختلافات زوجین به نوعی باشد که امکان ادامه رابطه برای آن ها ممکن نباشد و تصمیم قطعی برای جدایی داشته باشند، می توانند از سرویس مشاوره حقوقی تلفنی استفاده نمایند.

استفاده از این سرویس، به شما امکان ارتباط با وکلا و کارشناسان متخصص حقوقی را می دهد. پس از طرح موضوع از طرف شما، مشاور به ارائه راهکارهای مفید حقوقی پرداخته و اطلاعات پایه را در اختیار شما خواهد گذاشت. با استفاده از این مشاوره می توانید از قابلیت نتیجه گرفتن در پرونده خود مطمئن شده و سپس سایر اقدامات خود را انجام دهید. همچنین می توانید پیش از ازدواج برای کسب اطلاعات حقوقی همچون شرایط ضمن عقد از این خدمات استفاده نمایید. مشاوره حقوقی تلفنی در گروه وکلای خشت ماندگار مساوات به صورت رایگان بوده و گامی جهت ارتقای سطح علمی حقوقی هم میهنان عزیز در سراسر دنیا می باشد.

 

اموری که در دپارتمان وکلای خانواده قابل بررسی می باشد :

طلاق (  روند طلاق، مدارک، هزینه، زمان و آخرین قوانین مربوط به طلاق )
نفقه ( نفقه و حقوق مرتبط با آن  )
مهریه ( چگونگی وصول مهریه )
فسخ نکاح (قوانین و مقررات فسخ نکاح )
طلاق توافقی (می توان در زمان کوتاه نیز طلاق گرفت. طلاق توافقی بهترین راه حل )
ملاقات فرزند ( حق ملاقات فرزند پس از طلاق  )
فرزند خواندگی (  فرزند خواندگی و شرایط آن  )
استرداد جهیزیه (اغلب هنگام طلاق پیگیر دریافت جهیزیه خود هستند )
الزام به تمکین (از قوانین و مقررات الزام به تمکین چه می دانید؟)
حضانت فرزندان
اجرت المثل
طلاق خلع و مبارات
شروط ضمن عقد ازدواج